close
دانلود آهنگ جدید
دانشگاه پیام نور افتخار همکاری با 26 تن از آزادگان عزیز را در جایگاه های علمی و اداری دارد
کانال تلگرام هایپرتمپ

دانشگاه پیام نور افتخار همکاری با 26 تن از آزادگان عزیز را در جایگاه های علمی و اداری دارد

مدیرکل شاهد و ایثارگر دانشگاه پیام نور :

دانشگاه پیام نور افتخار همکاری با 26 تن از آزادگان عزیز را در جایگاه های علمی و اداری دارد

مدیرکل شاهد و ایثارگر دانشگاه پیام نور ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان عزیز هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی گفت: دانشگاه پیام نور افتخار همکاری تعداد 26 تن از عزیزان آزاده در جایگاه های علمی و اداری داشته که ازاین تعداد10تن به عنوان عضو علمی و 16 تن به عنوان عضو اداری درسنگر آموزش و ارتقاء سطح علمی دانشجویان این مرز و بوم خدمت می کنند. بطور قطع و یقین حضور این عزیزان در سنگرهای آموزشی و فرهنگی بویژه در شرایط کنونی و حساس کشور بیش از هرزمان دیگری احساس می شود.

محمد صادق نکونام با اشاره به سخن حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه " اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم ، سلام مرا به آنها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بود " ، افزود: روز 26 مرداد ماه 1369 میهن اسلامی شاهد حضور عزیزانی بود که پس از سال ها اسارت در زندان های مخوف رژیم بعثی قدم به خاک پاک میهن اسلامی خود می گذاشتند. این روز یکی از خاطره انگیز ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی و بویژه دفاع مقدس است که شاهد حضور و آزادی مردانی بود که در راه عهد و پیمانی که با خدا بسته بودند، مجاهدت و استقامت ورزیدند و توانستند در سال های زجر و شکنجه، با وجود درد و بیماری جسمی، روح و روان خود را حفظ کنند و تقوا و مردانگی خود را مضاعف نمایند تا در بازگشت به ایران اسلامی در صحنه های مختلف اجتماعی، سرمشق و نمونه ای برای صلابت و استقامت مردان و زنان ایران اسلامی باشند.

وی اظهار داشت: این ایام باشکوه و به یادماندنی را که به عنوان برگ زرینی در تاریخ هشت سال دفاع مقدس ثبت و ضبط گردیده، خدمت مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و عموم همسنگران و هم سلولی های آزاده علی الخصوص خانواده های محترم آنان تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.
لازم به ذکر است ، مدیرکل محترم شاهد و ایثارگر دانشگاه نیز یکی از آزادگان عزیز با سابقه 8 سال تحمل سختی زندان های بعثی می باشند